*Web Site Tasarımı
*E-Ticaret Site Tasarımı
*Android Yazılım Uyg.
*Web Uyg. Geliştirme
*Google Seo ve Harita

E-Ticaret Sitelerinizi geliştirebilir, Sizi Pazaryerlerinde öne çıkmanızı, nasıl ürün yükleme yapacağınızı ve Mağaza Tasarımlarınızı yapmanıza yardımcı olabiliriz.

HAKKIMIZDA

Yıllardır en güzel yaptığımız işteyiz. Web tasarımlarınızı itina ile kodlar, E-Ticaret sitelerinin görünürlüğünü artırır, pazaryerleri mağazanızı sizin için yenileriz.

 • Kurumsal ve Kişisel Web Site Tasarımları
 • E-Ticaret Sitesi ve Pazaryerleri Ayarlama, Nasıl Başlama Desteği
 • Android uygulama geliştirme

2005'den beri yüzlerce projeye imza atmamızın verdiği sevinç ve gururla siz müşterilerimizin kesintisiz yanında bulunduk.

Bize Whatsapp ve E-Posta ile ulaşabilir, tüm eksik-gedik projeleriniz işleriniz için rahatsız edebilirsiniz.

Tüm Projelerimiz

Profesyonel Web Tasarım

Profesyonel web tasarım kurumsal çalışmalarımızı, kreatif web tasarım yapmayı ve güveni en önemli prensiplerimiz olarak önümüze koymuş durumda yürütmekteyiz. Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğinin bilincinde olarak sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Profesyonel web tasarım alanındaki özgünlük ve kalite, ancak yeniliklere ayak uydurabilmenin ve kreatif bir çalışmanın getirisi olabilir. Bu sektör içerisinde son zamanlarda oluşan yenilikler arasında sayabileceğimiz HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, mobil uyumlu (responsive) web tasarım, kuşkusuz trafik artışına ve müşteri sadakatine de etki edecek, aynı alanda rekabet halinde olduğunuz web sitelerden çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır.

 

Google Optimizasyon

Son yıllarda sürekli kullanılır hale gelen özellikle artan rekabetle ihtiyaç haline gelen Seo yazılımı, birçok firma için önemli interaktif bir araç halini almıştır.

Google seo - Aramada ilk sıralarda çıkarma (Kelime bazlı)95%
GOOGLE DOSTU WEB SİTE KODLAMASI                                                                                                      95%
ANDROİD85%
Photoshop 98%

Kısaca ne yaparız ?

E-Ticaret olarak yeni başlayanlara nasıl yapılır koçluğu yapıyoruz. Ali Express , Trendyol , Hepsiburada ve N11 mağazalarınızı düzenliyor, nasıl ürün yükleyeceksiniz, nasıl resim ve seo uygulamalarını yöneteceğinizi size tek tek gösteriyoruz. İsterseniz Pazaryeri entegratörleri ile size yol gösteriyor, ister sizin yerinize anahtar teslim mağaza yapıyoruz.

Web Sitesi

Kurumsal, Kişisel ve Ürün tanıtım sitelerinizi ince ince kodlar, Google'da üst sıralara çıkarabiliriz.

E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitelerinizi sıfırdan yapar, size nasıl yapacağınızı gösterebiliriz.

Pazaryeri Entegrsayonu

Pazaryerlerine mağazanızı açar, varsa düzenler, ürün girişlerinizi yapabiliriz.

Grafik Tasarım

E-Ticaret veya pazaryerleri için sizin için ürünlerini düzenler, dekupe ederiz.

HIZLI REAKSİYON, KOLAY İLETİŞİM

Olabildiğince kurumsal ve özverili çalışmaktayız. İş ahlakımızı ve yaptıklarımızın arkasında durarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Bize 7/24 Whatsapp Hattımızdan ulaşabilrsiniz.

PORTFOLYOMUZ

E-Ticaret Siteleri , Seo Çalışması , Google Haritalar, Sosyal Medya Yönetimi, Kurumsal Kimlik, Google Optimizasyonu, Webdeki analiz ve raporlamalarınızı yapar, size HESAPLI ve KURUMSAL WEB SİTELERİNİZ İNŞAA EDERİZ.

 • Tüm Kategoriler
 • Aplikasyon
 • Web Tasarım - E ticaret
 • Google Optimizasyon

Hava Kontrol

HTML5 & Android Game

SRC Makine

Google Seo, Adwords ve Uluslararası Pazaryerleri Entegrasyonu

Eğlenceli Matematik

Çocuklar için Android Matematik Problemleri

3Boyut Mimarlık

Web Sitesi ve Seo

Galeri Güvenlik

Seo ve E-Ticaret Platformları

Galeri Güvenlik

Android Cep Aplikasyonu

Galeri Güvenlik

E-Ticaret Sitesi

SRC Makine

Web Sitesi - Google Seo ve Broşür, Grafik 

Argül Boya

Google Seo ve Haritala Hizmetleri

GOOGLE SEO OPTİMİZSAYONU ve SİTE ANALİZİ

     Son yıllarda sürekli kullanılır hale gelen özellikle artan rekabetle ihtiyaç haline gelen Seo yazılımı, birçok firma için önemli interaktif bir araç halini almıştır. Geçmişten günümüze birçok arama motoru modeli gelişmiştir ancak Google son yılların en çok kullanılan arama motoru olmuştur. Bu nedenle rekabet gittikçe artmıştır.
     Firmamız Google'da birinci sayfada en çok referans veren firmadır. Seo yazılımında uzman yazılım departmanı ve teknik desteğiyle firmalarının Google'da en üst seviyede görünmesini başarmıştır.
     Google optimizasyonu hakkında kısaca bilgi verecek olursak; Arama motoru optimizasyonu sağlanırken dikkat edilmesi gereken unsurlar hakkında sizi uyarmak isteriz

 • Google SEO çalışması yaparken belli başlıklara dikkat edilmelidir. Site içeriği, yazım dili, tasarım rengi ve daha pek çok konu öneriler arasında yer alır ve hazırlanırken her birine özen gösterilmelidir.

 • Bir sitenin tasarımı ne kadar güzel olursa olsun içeriğinin kullanıcı açısından faydalı olması gerekir. Aradığı bilgiye ulaşabiliyor mu, içerik birbiriyle uyum gösteriyor mu ve menülere rahatça ulaşılabiliyor mu? Eğer bu sorulara “evet” diyerek cevap verebiliyorsanız SEO için başarılı bir adım atmış olursunuz.

 • Sitelerin görünmeyen yüzü dikkat çekilen bir diğer durumdur. Kodlama işleminde şayet bir eksiklik varsa ön sıralarda çıkmak oldukça zordur. Bu sebeple kontroller yapılmalı ve dünya standardı olarak kabul edilen W3.Org kullanılmalıdır.

 • Google’ın fotoğraflara baktığında ne olduğunu anlaması ve tanıması için sizin yol haritası çizmeniz gerekir. Bunun içinde resimlere alt=”” kodunu oluşturmanız yeterlidir. Bu sayede Google’da ön sıralara yükselmeniz kolaylaşacaktır.

 • Linkleri İsim Verin

  Google’ın hazırladığınız siteyi anlayabilmesi isimler verilmesi gerekir. Bu durum linkler içinde gereklidir. Link oluşturduğunuzda title bölümüne konuyu özetleyen bir isim vermek hem işinizi kolaylaştıracak hem de artı puan almanıza yardımcı olacaktır.

İLETİŞİM

Canınız mı sıkıldı, Paranızı alıp giden ve muhatap bulamadığınız işletmelerden mi sıkıldınız, E-ticaret'e başlayacaksınız nasıl yapmanız gerektiğini mi bilmiyorsunuz, Hali hazırda var olan E-Ticaret platformlarınızın grafiklerini mi yaptıracaksınız, Android yazılım mı yaptıracaksınız....

Bunun için ve HAYAL ETTİKLERİNİZ için BİZ BURADAYIZ.

Adres:

Şeyh Sadrettin Mh, Dr. Muhsin Faik Dündar Sk. no:2 Meram/Konya

Telefon:

+90 850 304 1336


Loading
Your message has been sent. Thank you!